Zestawienie najgorętszych trendów ślubnych tego sezonu!

 In Na ostatni guzik- blog ślubny

Romantyczna elegancja, styl tropikalny, perły, nowoczesny glamour? Zobacz skrót trendów ślubnych tego sezonu w najnowszym wpisie!

Romantyczna elegancja – czyli suknie ślubne ze zwiewnymi falbanami, rękawkami w postaci bufek, z bardzo delikatną koronką. Uzupełnieniem stylizacji Panny Młodej są ozdoby do włosów i biżuteria w kwiatowe motywy, głównie w wersji 3D.

Styl tropikalny ze zdecydowanymi kolorami – liście palmowe w postaci bukietów, elementów papeterii ślubnej i dekoracji jak np. podkładek pod talerze czy elementy dekoracji. Do tego wprowadzamy trochę szaleństwa w postaci kolorów: różowego, pomarańczu, turkusowego i żółtego. Kolory najłatwiej wpleść w postaci kwiatów, ale też można wykorzystać elementy dekoracji takie jak flamingi, podziękowania dla gości weselnych, kolorowe podpisy na słodkim stole czy też dekoracji tortu weselnego.

Perły – znajdujemy je na sukniach ślubnych, butach, ale przede wszystkim w postaci wszelkich ozdób do włosów. Największą nowością jest wielki powrót spinek z perłami, od prostych delikatnych wsuwek, po wielkie spinki w oldschoolowym wydaniu. Poza tym perły znajdziemy w opaskach na głowę, wiankach i grzebykach. Kolczyki z perłami to również nieodzowny element tego trendu. (sprawdź ofertę w sklepie Ślubne Wibracje)

Nowoczesne glamour – kolor czarny ze złotym lub miedzianym. Trend ten bardzo pięknie widać w najnowszych zaproszeniach i całej papeterii ślubnej. Czerń można wpleść również w postaci serwetek, obrusów – a w lżejszym wydaniu mogą być to biało-czarne pasy. Złoto natomiast od dawna króluje zarówna na sali weselnej jak i biżuterii oraz ozdobach do włosów. Tutaj nowością będzie wykorzystanie odcieni miedzianych – np. podtalerzy, świeczników czy wazonów.

Pióra- to trend przejawiający się w różnych postaciach. W pierwszej postaci można je zaobserwować już od kilku sezonów – czyli pióra wykorzystywane w stylu boho. Druga postać tego trendu to wersja piór bardzo delikatna i romantyczna, nadająca wręcz bajkowego charakteru. Delikatne, niczym puch piórka, przystrajają zwiewne suknie ślubne, ale też wpasowują się w lekkie kompozycje kwiatowe oraz biżuterię ślubną (głównie kolczyki i ślubne korony, opaski).

Koral – obwołany kolorem sezonu 2019. Pasuje on znakomicie do coraz bardziej lubianego i popularnego stylu boho. Motyw tego koloru może być głównym elementem tematu wesela, ale też bywa tylko akcentem w połączeniu ze złotem, szarością, błękitem czy głębokim niebieskim. Podstawową wytyczną tego trendu jest jego radosny i optymistyczny charakter.

Jakiekolwiek jednak trendy nie byłyby najmodniejsze w danym sezonie, nie obawiajcie się wybrać czegoś zupełnie przeciwnego, czy też po prostu klasycznego wesela, bez żadnych szczególnie odznaczających się elementów. W centrum uwagi i tak będzie Para Młoda i pełne miłości uśmiechy i spojrzenia.

Ślubne Wibracje

Przeczytaj także

Recommended Posts

Leave a Comment

%d bloggers like this: