Weselne trendy kolorystyczne 2019

 In Na ostatni guzik- blog ślubny

Odkryj weselne trendy 2019 ! Co przyniesie nadchodzący rok? Czy zmienią się najpopularniejsze palety, czy projektanci zaproponują jakieś nietypowe rozwiązania? Jak będziemy łączyć kolory, które będą na topie, a które odejdą do lamusa? Sprawdźcie najmodniejsze palety kolorystyczne na nadchodzący rok 2019!

Rok 2019 nachodzi z nowymi zaskakującymi połączeniami kolorystycznymi. Ciepłe złote i miedziane palety staną naprzeciw zimnym niebieskim i szarym barwom, na topie wciąż będą fiolety. Ciekawe, które będą cieszyć Waszym uznaniem i popularnością?

Oprócz zaprezentowanych palet chcę zwrócić Waszą uwagę na kolejny wyłaniający się trend – czyli oświetlenie. Ledy, światła, a także projekcje świetlne zaczynają królować na salach weselnych, a także w kościołach. Pisał o tym nasz ekspert DJ w tym wpisie.

weselne trendy 2019 ZŁOTO i MIEDŹ

Złoto już w tym roku rozpoczęło swój powrót do łask. Trendsetterzy proponują jeszcze więcej złota w 2019 roku. Propozycje są jednak wciąż „smaczne”, zatem nie musimy obawiać się kiczu. ZŁOTY kolor może występować w różnych elementach wystroju. Nowością jest kolor, a także struktura i materiał, czyli MIEDŹ. Miedziany występuje zamiast złotego, a czasami nawet razem z nim. Miedź w zależności od dodatków wywoła nastrój sielankowy, królewski, a także industrialny.

Przykłady złotych dekoracji: złote talerze, złote wstążeczki, obrusy, serwetki, świeczki, bukiety, wazony i inne elementy dekoracji.

Z czym łączyć kolor złoty, a z czym miedziany? Projektanci oraz dekoratorzy łączą złoty z przeróżnymi kolorami. Nasz wybór zależy od gustu, a także od wymarzonego efektu (elegancki, rustykalny, wiejski, królewski etc.). Najczęściej spotykane połączenia złota i miedzi występują z następującymi kolorami: blady róż, emerald green, czerń, brąz, odcienie brzoskwiniowe, a czasami pastelowe błękity.

weselne trendy 2019 BŁĘKITY, GRANATY | SZAROŚCI, SREBRO

Zimne odcienie to nowy trendy nadchodzącego roku. Są zdecydowanie przeciwstawne ciepłym złotom i miedziom, ale ich odpowiednie połączenie nada dekoracjom wyjątkowy klimat. Odcień, barwę koloru, a także połączenia wybierasz w zależności od tego czy wesele ma być bardziej morskie, czy może chłodno zimowe, a może inspiracją był wiatr lub zjawiskowe kryształki lodu.

Błękity łączymy raczej z szarości, natomiast granaty ze srebrem. Każde połączenie jest wyjątkowe. daje zupełnie inny wygląd dekorowanej sali. Srebro występuje podobnie jak złoto, może być matowe, świecące, o gładkiej lub porowatej strukturze, może odbijać światło od kryształowej powierzchni bądź stanowić delikatny dodatek i ustępować granatowi pierwszeństwa. Wszystko zależy od oczekiwanego efektu.

weselne trendy 2019 FIOLETY JASNE, FIOLETY GŁĘBOKIE

Fiolety i fioleciki to wciąż będzie hit dekoracji i bukietów! Kluczem do bycia trendy będzie łączenie filetów nie z innymi kolorami, ale właśnie z ich pochodnymi. Ciemne odcienie z jasnymi, chłodne z ciepłymi itd. Połączenie odcieni, a także struktur zbuduje naprawdę wyjątkowy klimat dekoracji sali weselnej!

Recommended Posts

Leave a Comment

%d bloggers like this: