Weselne trendy 2020 – pierwsze prognozy

 In Na ostatni guzik- blog ślubny

Cześć kochane Guziczki! Wiem, że sezon 2019 jest w pełni, ale o trendach na rok 2019 już pisałam, pora zatem na wczesne prognozy trendów na okrągły rok 2020! Czy przyniesie 2020 dużo zmian względem 2019? Czy zaskoczy, czy rozczaruje? Sama jestem ciekawa jak wyglądają weselne trendy 2020 i właśnie dzisiaj, w przerwie między jednym, a drugim weekendem weselnym, postanowiłam przyjrzeć się prognozom zza oceanu ????

Kiedyś śluby i wesela były do siebie podbne. Stosowało się podobne dekoracje, na stołach królowały tradycjnie schaobowy i rosół. Dzisiaj pary młode dużo dłużej planują swoją uroczystość, chcąc uczynić ją wyjątkową i uniklalną, a przed wszystkim taką „swoją”. Oczywiście trendy i pomsyły projektantów nieco pomagają nam w wyborze tej własnej drogi, oferując szeroki wybór palet kolorystycznych, stylów dekoracji (poczytacie sobie o kilku bardzo modnych i pięknych stylach w zakładce Encyklopedia stylów), a także szeroki wybór sukni ślubnych. Kiedyś, suknie się przekzywało, z pokolenia na pokolenie, częto zbyt duże, zbyt bezowate, zbyt koronkowe, zbyt nie Twoje suknie ???? Dzisiaj możesz dobrać suknię do figury, wzrostu, koloru cery i włosów, a także do pogody i nastroju. Możesz także zainspirować się projekatami z wybiegów mody i „starą suknię” przerobić, lub zachować jej element, aby uczcić tradycję nie zatracjająć przyjemności z wałsnego ślubu. Tak, może to brzmi egozistycznie, ale to [rzede wszystkim Wasz ślub, musicie czuć się pewnie, komfortowo i wyjątkowo!

Dalczego taki wstęp przy wpisie o trednach na 2020? Dlatego moje kochane Guziczki, że chcę Was inspirować, a nie przytłaczać. Chcę żebyście pamiętały, że trendy to tylko inspiracje. N ie musisz za nimi gonić w nieskończoność ????

Recommended Posts

Leave a Comment

%d bloggers like this: