Sukienka na Wigilię

 In Na ostatni guzik- blog ślubny

Święta tuż tuż, ależ się cieszę! Jednocześnie już zaczynam myśleć o tym jaką kreację wybrać na świąteczne spotkanie firmowe, czy też to z rodziną i przyjaciółmi. Skoro juz robię sobie research trendów pomyślałam, że wpis na ten temat może okazać się pomocny także dla Was. Tym bardziej, że Święta to także czas zaręczyn, tych spodziewanych i tych z zaskoczenia!

Jaka powinna być sukienka na wigilię w 2017 roku?

Elegancka sukienka na Wigilię to zdecydowanie najlepszy wybór. Uważam, że okazji na założenie pięknej sukienki nie mamy wcale aż tak wiele, więc warto wykrzystać wigilię, nadchodzącego Sylwestra i karnawał na szaleństwo w garderobie! Jeśli chodzi o trendy, w tym roku na półkach sklepowych i internetowych ? zdecydowanie królują świąteczne, ciemne kolory: BORDOWY | GRANATOWY | BUTELKOWA ZIELEŃ.

Sukienka na Wigilię powinna spełniać wymogi wieczorowego dress code’u. Nie powinna to być kreacja zbyt ostentacyjna. Wybierając krój weź pod uwagę swój kształt ciała i pamiętaj, że sukienki etui, kopertowe lub odcinane w pasie będą na każdej kobiecie prezentować się efektownie. Klasyczne fasony ubrań można przełamać połyskującą tkaniną, blaskiem cekinów czy delikatną biżuterią.

Co jest modne i spotykane zarówno w sieciówkach jak i u znanych projektantów?

Kołnierzyki, koronki, proste fasony. Jeśli chodzi o materiały oprócz tych standardowych na salonach pojawił się delikatny błysk i miękkość welurowych tkanin.

Recommended Posts

Leave a Comment

%d bloggers like this: