Ślub w cyrkowym stylu

 In Blog ślubny Madame Allure

Nie podchodzę bezrefleksyjnie do wszystkich sesji zdjęciowych, nie wszystkie style są w moim guście. W zasadzie byłoby to nawet odrobinę podejrzane, gdyby podobało mi się absolutnie wszystko! Cyrk i wszystko, co z nim związane to zdecydowanie nie jest mój faworyt. Ale gdy zobaczyłam tę sesję – zachwyciłam się każdym szczegółem. Ten ślub w cyrkowym stylu został dopracowany w każdym calu – widać w tym ogrom serca i niesamowitą wyobraźnię, obok której nie mogę przejść obojętnie. Przy tym wszystkim udało się jednocześnie zachować umiar, a to ogromnie ważna sprawa, gdy przygotowuje się wesele z tak charakterystycznym motywem! Chodźcie za mną delektować się kolejnym dziełem w wykonaniu LMFOTO 🙂

Nie da się nie zauważyć, że to ślub w stylu slow. Dziś mam wrażenie, że to jedyna słuszne podejście nie tylko do ślubu, ale i do życia (również we dwoje) – gdy czas przelatuje przez palce, warto każdą sekundę oglądać z każdej strony. Ania i Piotr osiągnęli mistrzowski poziom w celebrowaniu chwili, co doskonale widać na zdjęciach z etapu przygotowań do ceremonii. Cóż więcej mogę dodać? Chyba tylko to, że uwielbiam, po prostu uwielbiam ludzi z dobrą energią. Spójrzcie sami na tych ludzi – przecież oni zarażają z ekranu dobrym humorem, który towarzyszył im tego dnia!

Zachwyciły mnie stylizacje Młodej Pary. I choć nie widać w nich motywu przewodniego (co traktuję jako ogromny plus!) to pięknie wpasowały się w klimat. Na szczególne uznanie zasługuje dwuczęściowa suknia Panny Młodej. A drewniana mucha? Z reguły mi się nie podobają (z wiadomych względów), ale tutaj wydaje się być jedynym słusznym rozwiązaniem!

Przepiękna uroczystość w otwartej przestrzeni to coś godnego pozazdroszczenia, Ania i Piotr genialnie to wymyślili! W kontekście tej sesji „cyrki na weselu” nabierają nowego, zupełnie niepejoratywnego wydźwięku!

Jeśli więc kiedykolwiek będziecie zastanawiać się, jak zorganizować ślub w cyrkowym stylu – powróćcie do tej sesji. Znajdziecie tu ogrom inspiracji, z pomocą których zorganizujecie nie tylko tematyczne wesele, ale i każdą inną imprezę z cyrkowym motywem!

zdjęcia: LMFOTO.PL
miejsce: Stodoła w Sobieniach Królewskich

Zdjęcia na blogu Madame Allure publikowane są z poszanowaniem praw autorskich, za wiedzą i zgodą autorów.

Recent Posts

Leave a Comment

%d bloggers like this: