Potrzebujesz weselnych dekoracji? Poznaj Mellilu – sklep z dekoracjami.

 In Na ostatni guzik- blog ślubny

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu panny młodej i pana młodego. Nowożeńcom bardzo zależy, aby wszystkie kwestie dotyczące ślubu i przyjęcia weselnego zostały dopięte na ostatni guzik i wszystko wyglądało przepięknie.

Podczas organizacji wesela niezbędne są weselne dekoracje, które umożliwią przystrojenie samochodu, kościoła oraz sali weselnej, w której będą bawić się goście. Potrzebujesz weselnych dekoracji? Zapoznaj się z szeroką ofertą sklepu Mellilu.

Dekoracje na wesele

Nikt nie ma wątpliwości, że sala weselna powinna przypominać bajkową scenerię. Aby uzyskać efekty stylowej, romantycznej i klimatycznej sali dobrze jest zadbać o odpowiednią aranżację pomieszczenia. Bez wątpienia bardzo przydadzą się liczne dekoracje ślubne.

Podczas wystroju sali, na której Państwo Młodzi będą bawić się wspólnie z gośćmi, warto wykorzystać lampiony, pompony oraz rozety, które można z łatwością rozwiesić w różnych miejscach. Stoły dobrze, aby pokrywały stylowe obrusy. Nie można zapominać o dekoracji krzeseł nowożeńców oraz gości. Świetnie do tego sprawdzą się pokrowce na krzesła oraz piękne szarfy zawiązane na kokardkę.

Warto pomyśleć również o dekoracji stołów. W Mellilu jest bardzo duży wybór produktów, które zachwycą gości, m.in. wizytówki i stojaki na stół, serwetki, piórka dekoracyjne oraz płatki róż (można delikatnie rozłożyć lub rozsypać na stołach), zawieszki na alkohol, ozdoby na kieliszki, świeczki (w różnych kształtach, kolorach i rozmiarach). Ponadto do aranżacji stołów można wykorzystać także tiul i organzy.

Nie można zapomnieć o dekoracji weselnego tortu. W tej kwestii mamy naprawdę spory wybór gadżetów. Bardzo modne są toppery na tort weselny z różnymi napisami, np. Młoda Para, Sweet Love, MR&MRS, Love i Lovely Day. Świetnie sprawdzą się także zabawne figurki na tort weselny.

Dobrym pomysłem podczas przyjęcia weselnego jest poproszenie gości o wpisanie życzeń, przemyśleń dotyczących ślubu oraz przyjęcia do Księgi Gości. To będzie wspaniała pamiątka na długie lata. Bardzo oryginalnie prezentować się będzie m.in. drewniana księga dla gości, w kształcie serca z serduszkami do wpisywania krótkich życzeń.

Na koniec wspólnej zabawy rodzinie i przyjaciołom często wręcza się ciasto. W Mellilu mamy bardzo duży wybór kolorowych opakowań specjalnie przygotowanych do pakowania ciasta – o różnej wielkości i formie.

Balony 

Prawda jest taka, że to szczegóły i detale tworzą całość. Podczas przyjęć weselnych świetnie sprawdzą się balony, które są bardzo modne podczas ślubów. Należy jednak zaznaczyć, że nie są to tradycyjne balony, tylko piękne balony z napisami tj. Bride, Groom, Żona, Mąż, Just Married, Yes, Frisch verheiratet oraz balony dekoracyjne z ornamentem.

Prawdziwą furorę podczas przyjęć weselnych robią duże balony transparentne o średnicy 1 metra z napisami, a także z wzorami, np. motylami, różami, sercami. Co ważne, balony dostępne są w kilku kolorach, m.in. białym, czerwonym, niebieskim, zielonym, różowym.

Pięknie na sali prezentować się będą również balony w kształcie serca, balony z napisem LOVE (dostępne w kilku wariatach kolorystycznych). Będą pięknym uzupełnieniem dekoracji tej części sali, w której zasiądą Państwo Młodzi.

Dekoracje samochodu

Oprócz dekoracji sali weselnej oraz kościoła nie można zapomnieć o odpowiednim ozdobieniu samochodu ślubnego. On również powinien wyróżniać się i podkreślać charakter uroczystości. W sklepie internetowym Mellilu jest naprawdę szeroki wybór dekoracji na samochód.

Bardzo popularną formą dekoracji jest zastąpienie prawdziwych rejestracji samochodu, rejestracjami ślubnymi ze specjalnymi napisami, np. Just Married, Młoda Para czy Why Not. Do klamek u drzwi z kolei można zawiesić bukieciki z różyczek lub kokardki. Na masce samochodu natomiast pięknie prezentować się będą rattanowe serca z bukiecikiem (dostępne w różnych kolorach). Do ślubnego samochodu można także doczepić dekoracyjne puszki weselne oraz bander MRS&MR.

Wszystkie te dekoracje ślubne i wiele innych dostępnych jest w sklepie z gadżetami na uroczystości i imprezy Mellilu. Jeśli szukasz dekoracji ślubnych i weselnych – to jest to idealne miejsce do zakupu właśnie tego rodzaju produktów.

Przeczytaj także

Recommended Posts

Leave a Comment

%d bloggers like this: