Podróż na całe życie

 In Katalog Ślubny

<!–Podróż na całe życie – podróż poślubna dla nowożeńców

Zadzwoń 690-576-282


Biuro podróży Rapala

12 Lut 2018

Wywiad z Panią Agnieszką Rapalą właścicielką biura podróży RAPALA. 

Podróż poślubna biuro podróży

Piękna biała suknia, garnitur, wesele, wszystko planujemy w najdrobniejszych szczegółach. Do dnia ślubu często będziemy wracać pamięcią. Nawet po wielu latach wspominamy pogodę, pierwszy taniec czy niezgrabny żart, który dziś nabiera zupełnie innego charakteru. Wszystko to staje się mozaiką budującą nasze wspomnienia. Warto dołożyć do tego pejzażu element, który przeżyjemy tylko we dwoje. Podróż poślubną.

Jest to idealny moment, aby odpocząć, złapać oddech lub po prostu świętować tylko we dwoje. Podróż poślubna jest najwspanialszym prezentem, jaki można sobie wymarzyć. To wyprawa, która zdarza się raz i na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Warto dobrze ją zaplanować. Z Agnieszką Rąpałą – doradcą podróży i agentem turystycznym roku 2016 oraz właścicielem Biura Podroży Rapala (25 lat doświadczenia w branży) rozmawiamy o podróżach poślubnych.

Skąd wziął się zwyczaj podróży poślubnej?

AR: To bardzo ciekawe. Wedle tradycji, na koniec ceremonii weselnej Panna Młoda rzucała za siebie bukiet i symbolicznie opuszczała przyjęcie. Zwyczaj został przywieziony do Polski z USA. Para nowożeńców po tym geście udawała się w pierwszą podróż już jako małżeństwo.

podróż poślubna biuro podróży

Dlaczego warto wyjechać w podróż poślubną?

AR: Dla wielu osób jest to czas, by nacieszyć się sobą, zaznać intymności i spokoju po burzliwym okresie przygotowań do ceremonii zaślubin. To również szansa na zbudowanie wspaniałych wspomnień i przedłużenie świętowania tylko we dwójkę. Bez względu na to, czy zdecydujemy się na odwiedzenie winnicy w Toskanii czy malowniczego Santorini, warto pokusić się choćby na krótki wyjazd, bo to właśnie do niego będziemy po latach wracać pamięcią.

Podróż trzeba zorganizować a w trakcie weselnych przygotowań czasu zawsze jest mało, jak pogodzić to wszystko?

AR: Zdaję sobie sprawę, że dokładanie sobie obowiązków w tak gorącym okresie nie zawsze wychodzi na dobre. Świetnym rozwiązaniem jest więc wybranie zaufanego i doświadczonego doradcy podróży, który zajmie się wszystkim. Zdarzało mi się planować podróże poślubne w skład których wchodziło zamówienie taksówki pod salę, na której bawiła się młoda para. Ich jedynym obowiązkiem było wsiąść do samochodu i zapomnieć o całym świecie. Wypoczynek na rajskiej wyspie wspominają do dziś.

Podróż poślubna dla nowożeńców

Jakie są najpopularniejsze kierunki? Gdzie podróżują nowożeńcy?

AR: To zależy od tego, co lubią i w jaki sposób chcą odpoczywać. Częstym celem są wyspy oblane ciepłym morzem, z ciągnącymi się po horyzont białymi plażami – Bali, Malediwy, Karaiby czy Seszele. Inni wybierają miasta – romantyczny Paryż czy kolorowe i głośne Las Vegas. Zdarzają się także osoby, które chcą razem wspiąć się na Elbrus i zdobyciem pięciotysięcznika przypieczętować małżeństwo. Nurkowanie z rekinami, kolacja w majestatycznym Burj Khalifa w Dubaju czy noc na Saharze – granicą jest tylko wyobraźnia i marzenia.

Podróż poślubna ile kosztuje ?

Ile to kosztuje?

Oferta zawsze zależna jest od wybranej opcji. Niemniej jednak bardzo często to goście weselni wspólnie kupują wycieczkę, więc dla nowożeńców koszt jest nieodczuwalny. Zamiast kolejnych kwiatów czy butelki wina warto wspólnie wybrać doradcę podróży, który pozwoli skomponować ofertę korzystną cenowo. Wspomnienia zostaną na całe życie, w odróżnieniu od kwiatów czy butelki wina. Ceny są bardzo różne a górna granica tak naprawdę nie istnieje.

Zapraszam do naszego biura, gdzie pomożemy Państwu wybrać i zaplanować tę wymarzoną i wyśnioną podróż poślubną. Gwarantuję, że zamykając oczy przed snem, będą Państwo widzieć te miejsca.

podróż poślubna ile kosztuje
podróż poślubna ile kosztuje


Tomasz Szwecki

Aby zarezerwować wykonawcę sprawdź dostępność. Rezerwacja ważna 7 dni

Recommended Posts

Leave a Comment