Nasi pupile na naszym weselu ☺

 In Na ostatni guzik- blog ślubny

W dzisiejszych czasach zobaczenie zwierzęcego pupila na weselu jest coraz częstsze. Para młoda w dniu ślubu chce spędzić tą chwilę jak najlepiej, do tego by spędzić ją w pełnym gronie przyjaciół nie możne zapomnieć o swoich czworonożnych pupilach. Decyzja została podjęta. Ukochany kot lub piesek będzie na naszym weselu. I gdy  wszystko toczy się jak na karuzeli: zaręczyny, powiadomienie rodziców, znajomych, spisywanie listy gości, wybieranie sukni i garnituru oraz szukanie odpowiedniej sali…  Nie musicie się jeszcze martwić z kim zostawić psa czy kota i postanawiacie by i on znalazł się na liście gości. 

Trudno w to być może uwierzyć, ale udział psa, kota lub innego pupila w tym wydarzeniu może być nie tylko oryginalny, uroczysty ale także bez zbędnego stresu. Wystarczy dobry plan a wszystko się uda.

Kiedy zadbamy o te wszystkie elementy możemy już tylko pomyśleć by nasz najwierniejszy przyjaciel zabłysnął w towarzystwie swoim wyglądem.

  • Wymyta,  pachnąca i wyszczotkowana sierść wystarczy.
  • Można też zaszaleć z dodatkami w postaci fikuśnej muszki pod szyją lub kokardy.
  • Nie przesadzajmy jednak z ubrankami, gdyż nasz zwierzak musi czuć się komfortowo i wygodnie. 

A potem, no cóż wspólne chwile radości i opieki nad naszym przyjacielem, który kocha nas dla nas samych na dobre i złe ?

Recommended Posts

Leave a Comment

%d bloggers like this: