Czy warto zatrudnić wodzireja?

 In Na ostatni guzik- blog ślubny

Boisz się, że zatrudnienie wodzireja spowoduje, że całe wesele będzie znacznie przegadane i będzie on przerywa zabawę gościom? Że to on będzie w centrum uwagi, a nie Wy? Takiej sytuacji unikniesz, gdy zatrudnisz specjalistę. Najlepiej popytać po znajomych, poznać opinię innych osób na temat wodzireja, którego planujesz zatrudnić.

KOSZT ZATRUDNIENIA WODZIREJA    

Koszt zatrudnienia wodzireja na wesele zaczyna się od 1 000 złotych. Często wodzirej jest także Dj’em, wówczas koszt zatrudnienia jest wyższy, w zależności od doświadczenia oraz oferty DJ’a/wodzireja. Generalnie najczęściej spotykany przedział cenowy kształtuje się w zakresie od 1000 do 5000 złotych.

POLECAM

Ja oczywiście z pełnym przekonaniem zawsze i wszystkim polecam naszego ulubionego Pana Wodziereja, czyli niezawodnego i zdolnego Adriana Nowaka! Wesela prowadzone przez Adriana są na 100% udane, a goście zadowoleni. Z resztą recenzje usług Adriana mówią same za siebie, sprawdzicie je tutaj. Acha, Adrian zajmuje się także oświetleniem, bo światło może dekoracją samą w sobie. Kochane Guziczki, żeby nie było, nie słodzę, to szczera ocena 🙂

Na zakończenie. Zatrudnienie wodzireja może przynieść wiele korzyści – podczas jednego z najbardziej wyjątkowych dni w Twoim życiu, a zarazem najbardziej stresującego nie będziesz musiał się martwić o to, czy Twoi goście się świetnie bawią. Oddaj trochę swoich obowiązków innej osobie. Szampańskiej zabawy! 

Recommended Posts

Leave a Comment

%d bloggers like this: