Baw się świetnie i wyglądaj zjawiskowo! Przegląd najmodniejszych fryzur na ślub

 In Na ostatni guzik- blog ślubny

Sezon ślubny tuż tuż! Szukasz pomysłu na weselną stylizację, którą przyćmisz inne panny młode? Oto przegląd najmodniejszych fryzur, które będą królować na weselnych salach w nadchodzącym sezonie. Zainspiruj się!

Naturalny look – dla minimalistek

Pamiętasz jeszcze, jak szczyt ślubnej mody stanowiły misternie upięte konstrukcje złożone ze sprężynkowych loków, błyszczących spinek i tony lakieru, który trzymał to wszystko w ryzach? Na szczęście te czasy już minęły i dzisiejsze panny młode stawiają na naturalniejsze fryzury. W nadchodzącym sezonie będzie z kolei królować niemalże ascetyczny minimalizm, czyli uczesanie niemalże nieróżniące się od tych codziennych. Subtelnie podkręcone na prostownicy lub lokówce pasma, ozdobione jedynie skromnym welonem. To jest to!

Błysk i styl glamour wciąż w modzie

Zawsze marzyłaś o ślubie jak z bajki, na którym będziesz wyglądać niczym prawdziwa księżniczka? Choć fryzury upstrzone błyskotkami wyszły już ze ślubnej mody, wciąż możesz dopełnić fryzurę ozdobą w stylu glamour. Piękną i pełną klasy dekoracją będzie chociażby skromny, acz efektowny diadem – atrybut księżniczki, o którym zawsze marzyłaś.

Jak nosić minikoronę, by nie wyglądało to tandetnie? Proponujemy dwa sposoby: możesz podpiąć nim prosty, gładki welon lub wykorzystać go do ujarzmienia kaskady delikatnych, stylowych fal. W obu wariantach będziesz wyglądać fantastycznie!

Słowiański zew – czy warkocz to dobry pomysł na ślubny look?

Warkocz kojarzy Ci się jedynie z szybką fryzurą na co dzień? Fryzjerzy przekonują, że już niedługo stylowe przeplatanki wkroczą również do kanonu ślubnych uczesań. Dlaczego? Są proste, wyglądają niezwykle kobieco, a co najważniejsze – są trwałe i trzymają włosy przez całą noc w jednym miejscu, przez co możesz się swobodnie bawić, nie martwiąc się zupełnie o fryzurę.

Jakie warkocze sprawdzą się w roli ślubnej fryzury? Warto rozważyć przede wszystkim dobierane i francuskie przeplatanki, zaczynające się na samym czubku głowy i stopniowo rozchodzące się na boki. Świetnym pomysłem na ślubną fryzurę będzie także luźny, pozornie niedbale rozczochrany warkocz. Można go też dodatkowo udekorować kwiatami lub perełkami – w zależności od tego, czy zależy Ci na bardziej dziewczęcym czy bardziej eleganckim efekcie końcowym. Popuść wodze swojej fantazji i ciesz się wygodną fryzurą, która wygląda naturalnie i stylowo zarazem!

Nie zapominaj o tym, że słowiańska stylistyka to nie tylko warkocze, lecz także… kwiaty we włosach. Wianki z naturalnych lub sztucznych kwiatów to coś obecnego w ślubnej modzie nie od dziś. Teraz jednak mamy do czynienia z prawdziwym boomem na fryzury z ich udziałem. Dlaczego? Ma to związek z wcześniej wspomnianym naturalnym lookiem – wystarczy tylko subtelnie podkręcić włosy i ozdobić je wiankiem, a cała stylizacja od razu zyska inny wyraz!

Recommended Posts

Leave a Comment

%d bloggers like this: