♡ Imprezowe przygotowania do wesela ♡

 In Katalog Ślubny

<!–Imprezowe przygotowania do wesela- newsletter nr 3

Zadzwoń 690-576-282


♡ Imprezowe przygotowania do wesela ♡

13 Lip 2017

– w imprezowym nastroju –

Zamów bezpłatny Katalog

O tym jak wygląda nasza współpraca z przyszłymi parami młodymi dowiecie się tutaj. Dziś przypominamy Wam, że nadal możecie otrzymać od nas pierwsze drukowane wydanie naszego katalogu, w którym najlepsi wykonawcy ślubni opowiadają o sobie. Dowiecie się czym kierują się w swojej pracy i dlaczego sprawia im ona tyle frajdy. 

Jak wybierać wykonawców ślubnych?

Przygotowania do Waszego ślubu ruszyły pełną parą? Przed Wami mnóstwo ważnych i bardzo ważnych decyzji do podjęcia. To od nich zależy jak będziecie wspominać ten wyjątkowy dzień. Mamy dla Was kilka wskazówek, które pomogą Wam zdecydować dobrze! 

12 lipca – Światowy Dzień Imprezy!

Dziś Światowy Dzień Imprezy, czyli idealny powód do tego, aby środę zmienić na piątek! Nie ma lepszego towarzystwa do tego niż OryginalnyBar.pl, tym bardziej, jeśli planujecie pokaz barmański na swoim weselu. Wybuchowe drinki i szał kolorów przypadnie do gustu nie tylko damskiej części zaproszonych przez Was gości.

Czaderska energia

W imprezowy nastrój z pewnością wprowadzi Was wrocławski zespół Czadersi, który swoją energią spokojnie obdzieli wszystkich Waszych gości. Brzmienie i wykonanie zaspokajają gusta nawet najbardziej wymagających słuchaczy.

Są miejsca, w których można wszystko!

O tym, że Hotel Jakubus spełnia marzenia, pisaliśmy już w naszym Katalogu. Jeśli jednak sami chcecie się o tym przekonać, wybierzcie się na wspaniałe wydarzenie, które dziś się tam rozpoczyna. Być może to właśnie tam będziecie świętować wejście w związek małżeński.

Miłość jest słodka!

O całości decydują detale. Nie rezygnujcie z nich tylko dlatego, że macie bardzo dużo przedślubnych obowiązków. To one sprawią, że wprawicie swoich gości w nastrój pełen miłości, piękna i uroku. Ślub w dechę to specjaliście od pieknego nastroju i z pewnością zakochacie się w ich projektach! Od niedawna możecie również zamawiać ich produkty przez internet.

PIMP MY PARTY

Wszystko o weselach i jeszcze więcej! Jak w każdym odcinku DJ Jegomość i jego goście przekazują Wam ogrom informacji, związanych z organizacją wesela. Kompendium wiedzy, przygotowane przez profesjonalistów dla przyszłych par młodych. Tym razem weselny rozkład jazdy, czyli jak zaplanować swoje wesele.

Like
Dlaczego otrzymujesz tą wiadomość?
Najprawdopodobniej rozpocząłeś przygotowania do swojego ślubu i wesela i w ostatnim czasie wypełniłeś formularz kontaktowy na stronie www.KatalogSlubny.pl, aby otrzymać nasz drukowany katalog. Mamy nadzieję, że podoba Ci się również nasz newsletter, w którym prezentujemy garść inspirujących informacji. Jeżeli jednak nie chcesz otrzymywać od nas więcej informacji możesz skorzystać z linku wypisz.
Drukowany Katalog Ślubny
Jeżeli z jakiś powodów, pomimo wypełnienie farmularza nie dotarł do Ciebie nasz drukowany katalog, możesz wypełnić zgłoszenie ponownie tutaj:     Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o wiadomość: kontakt@katalogslubny.pl
Działasz w branży ślubnej?
Działasz w branży ślubnej? Chciałbyś nam polecić ciekawych wykonawców, których warto zaprezentować? Piszesz bloga, interesują Cię tematy ślubne i masz pomysł na współpracę z nami? Napisz:  kontakt@katalogslubny.pl


Tomasz Szwecki

Aby zarezerwować wykonawcę sprawdź dostępność. Rezerwacja ważna 7 dni

Recent Posts

Leave a Comment